INSCRIERE





 Inscrierea  online se face prin completarea formularului de mai jos 
 sau prin completarea formularului in ziua concursului .


Pentru evitarea oricaror erori privind inregistrarea participantilor va rugam sa trimiteti o singura data formularul de inscriere. Va multumim !

Inscrierea s-a incheiat

FORMULAR INSCRIERE


DECLARATIE PE PROPRIE RASPUNDERE

Inscrierea online va fi posibila pana in data de 27 aprilie.


PrenumeNumeOrasClub / EchipaProba Concurs
1AndreeaGamalaBucuresti-Semi Maraton 25 km
2DemisMoiseanuBucuresti-Semi Maraton 25 km
3Ciceronia BellatriceNicolaen/aSemi Maraton 25 km
4 KatoPizleaTimisoaraNuCross 10 km
5EduardSocolBorderline Running TeamSemi Maraton 25 km
6AndreiSfarnaciucCiacovaNuCross 10 km
7MarianMandiciTimisoara .Semi Maraton 25 km
8CiprianȘtefănescuTimișoaraAlergoturaSemi Maraton 25 km
9Catalin-MihaiCuciureanuResita-Mini Cros 3km
10MarianVladTimisoaraKiwanis Club TimisoaraSemi Maraton 25 km
11Ioana MadalinaChiriacSanmihaiu GermanNu apartin unui club sau unei echipeCross 10 km
12DariusDroncaDumbravitaSalvati CopiiiCross 10 km
13GheorgheCodrea Petrosani-Semi Maraton 25 km
14GeorgetaManolacheLupeni-Semi Maraton 25 km
15MariaCodreaPetrosani-Mini Cros 3km
16CristianCioana ResitaPrietenii Naturii TimisoaraSemi Maraton 25 km
17Alexandru DavidBacanTimisoaraNuCross 10 km
18ElizaKrasnekResitaNu sunt la nici un club respectiv echipaCross 10 km
19EricKrasnekResitanu este inscris in nici un club, echipaProba Copii
20CasianColcherBocsaIndividualSemi Maraton 25 km
21stelaratiutimisoaramatzelorSemi Maraton 25 km
22FlorinScorobeteTimisoaraamatorSemi Maraton 25 km
23ViorelMihăilescu PetrosaniSan MontanCross 10 km
24TudorBrebenariuResitaFara clubCross 10 km
25danielpazlea katotimisoranuProba Copii
26MihaiBilaninReșitacssMini Cros 3km
27GratianDobreResitaSuper-fitSemi Maraton 25 km
28Adrian-PaulLunguTimisoaraAlergoturaSemi Maraton 25 km
29EdwardSzecsiTimisoara-Semi Maraton 25 km
30Florin FlaviusSoicaPetrosanifaraSemi Maraton 25 km
31DeliaCatanaTimisoaraDhlCross 10 km
32CosminHadadeResitaFara clubMini Cros 3km
33SimonaGollent Timișoara Alergotura Semi Maraton 25 km
34CodrutNeagrauResitaIndependentCross 10 km
35FlorentinDràghinCaransebeșMTB CaransebeșSemi Maraton 25 km
36CarmenCraciunTimisoaraAlergoturaCross 10 km
37ĐuređBeulCarașova.Semi Maraton 25 km
38MariusDumitriuTimisoaraBorderline Running TeamSemi Maraton 25 km
39Adela RalucaFaraTimisoaraBorderline Running TeamCross 10 km
40AndreeaArseneLugojConcordia LugojSemi Maraton 25 km
41MarinelaMiuResitanuMini Cros 3km
42RemusMiuResitanuMini Cros 3km
43ViorelCretuTargu JiuIndraznetiiCross 10 km
44LadislauNagyTimisoaraATIASemi Maraton 25 km
45VivianaSandraTimisoaraAlergoturaSemi Maraton 25 km
46LuminitaBăgut Resita -Cross 10 km
47DragoșPetruescuReșițaCSS ReșițaMini Cros 3km
48Marius Trion Timișoara Alergotura Cross 10 km
49IrinaVladaselResita-Mini Cros 3km
50AlexandraCălina Arad-Cross 10 km
51VladPinteaTimisoaraN/ASemi Maraton 25 km
52AdinaTipeiAradnuSemi Maraton 25 km
53AliciaUrsescu - Tipei AradnuProba Copii
54STEFANSALAGEANcom. Bistrita-BargauluiTASULEASA SOCIALSemi Maraton 25 km
55florin lucianlacatisarad-Cross 10 km
56VasileGosaTimisoaraRIDE COMPETITIONSemi Maraton 25 km
57Marian NicolaeGheorgheciDr.Tr.SeverinAlergotura.roSemi Maraton 25 km
58AdrianBurierLugojAlergoturaSemi Maraton 25 km
59RazvanCighiTimisoaraMylo Triathlon Home TeamSemi Maraton 25 km
60Dumitru-DanBilțiuBecleanAlergare BecleanSemi Maraton 25 km
61Florentina-AndreeaSanduResitafara clubCross 10 km
62EduardAngerPetrosaniSAN MONTANSemi Maraton 25 km
63DanielBenecTimisoaraMeb Run TMSemi Maraton 25 km
64Mircea AntonCorbanBucuresti-Semi Maraton 25 km
65IoanaSilincTimisoaraFara echipaCross 10 km
66ClaudiaSutoiTimisoaraFara echipaCross 10 km
67AndreeaSuscaAradComisia Judeteana a Arbitrilor AradCross 10 km
68IonBugaSlatina-Semi Maraton 25 km
69ALIN CATALINTREANTALUGOJ-Semi Maraton 25 km
70Dan MihaiNicoaraTimisoaraCS Alternative TmSemi Maraton 25 km
71OanaGlavaResitaSuperfitSemi Maraton 25 km
72MaraGlavaResitaSuperfitProba Copii
73BeneaminVizitiuLupeni-Semi Maraton 25 km
74GratianManefResitaFara Semi Maraton 25 km
75DanGeorgescuTimisoara-Cross 10 km
76ANDREEAPOPESCUlugojbufniteleCross 10 km
77bogdanjarlugojbufniteleCross 10 km
78EmanuePopescu Timisoara-Semi Maraton 25 km
79AlexandruRaitariuResita-Cross 10 km
80PetronelaComoraResitaNuCross 10 km
81AlexandruBorzaResitaSuperfitSemi Maraton 25 km
82DoruStroescuresitaSuperfitSemi Maraton 25 km
83ClaudiuRusuresitaSuperfitCross 10 km
84ReluCiubotariu resitaSuperfitCross 10 km
85DariusMihailescu resitaSuperfitCross 10 km
86SebastianIanaresitaSuperfitCross 10 km
87CristianBujorResitaBikeattackCross 10 km
88Adrian TuduriuPertosaniSan MontanSemi Maraton 25 km
89andreisandortimisoara-Semi Maraton 25 km
90IuliaNicolaeResitaFaraMini Cros 3km
91LauraBojincă-MoiseiTimișoara-Semi Maraton 25 km
92LaurentiuGeorgescuTimisoaraUVT Mountain RunnersSemi Maraton 25 km
93CristianNegreaTimisoraUVT Mountain RunnersSemi Maraton 25 km
94AdelinaHanTimisoara-Cross 10 km
95Ioan-VasileGhiocelResita-Mini Cros 3km
96StefaniaCretuTargu JiuIndraznetiiProba Copii
97RobertaCretuTargu JiuIndraznetiiProba Copii
98CristinaStoicaResitafara clubCross 10 km
99ClaudiuGoguReșița-Semi Maraton 25 km
100OtnielFloruţReşiţa-Semi Maraton 25 km
101MIHAELABEUREŞIŢA-Cross 10 km
102MirceaBaldeaTimisoara-Cross 10 km
103MihaiBrendaTimisoaraEuCeMananc.roSemi Maraton 25 km
104PaulBinaTimisoaraConcordia LugojSemi Maraton 25 km
105AdrianBursucResitaFara club sau echipaCross 10 km
106EduardMarcuReşița-Mini Cros 3km
107Darian-ŞtefanDanceaReşița-Mini Cros 3km
108Alexandru MirceaGoteciucTimisoaraLupii BanateniSemi Maraton 25 km
109ElenaLadariuTimisoara-Cross 10 km
110Razvan RaulDraiaAradA.T.I.A.Semi Maraton 25 km
111Florin Cristian Florescu Bocsa Nu Proba Copii
112Iasmina-SinzianaStoianovResitaNUCross 10 km
113Sorin MariusCraioveanuResitaPompieriCross 10 km
114Sergiu MihaiGhimboasaResitaResita Semi Maraton 25 km
115George-OlivianManoleResitanu amSemi Maraton 25 km
116VladBujorResita-Proba Copii
117Cristian AndreiDumeaTimisoaraAlergoturaSemi Maraton 25 km
118DamianMinutTimișoaraFaraSemi Maraton 25 km
119CornelTimofteResitaSuperfitSemi Maraton 25 km
120RoxanaAlexaLugoj-Semi Maraton 25 km
121MirceaPlesuArad Experienta MultisportSemi Maraton 25 km
122MotoiuLindaResita-Semi Maraton 25 km
123AlexandruBacoscaSabaoani-Mini Cros 3km
124AlexandruGarboniResitaAlergoturaCross 10 km
125ClaudiuGhebesLugojVikingCross 10 km
126olaf michaelirimiaLupeniindividualSemi Maraton 25 km
127TiberiuTurak TimisoaraclubSemi Maraton 25 km
128ConstantinBaleanuDrobeta Turnu SeverinSeverin Running TeamSemi Maraton 25 km
129IulianMardanhategindividualSemi Maraton 25 km
130Cristian DanielLazărDrobeta Turnu SeverinSeverin Running TeamSemi Maraton 25 km
131FlorinCernaTimisoara-Semi Maraton 25 km
132IoanaCernaTimisoara-Semi Maraton 25 km
133IonutSilincTimisoara Sport4FunSemi Maraton 25 km
134AlinaBoancaTimisoara-Cross 10 km
135MariaCirstea-Cross 10 km
136RoxanaRaduBucuresti-Semi Maraton 25 km
137CORNELIASARBUTimisoara-Cross 10 km
138CosminComanTimisoaraAlergoturaSemi Maraton 25 km
139FLORINBOTOSTimisoaraindividualCross 10 km
140RADUIONPetroșaniSan MontanSemi Maraton 25 km
141CosminComanTimisoaraAlergoturaSemi Maraton 25 km
142ADRIANAANGHELARAD-Semi Maraton 25 km
143AudreyLEMERCIERTIMISOARAMEB Run TMSemi Maraton 25 km
144MARIA IUSTINAORASANUDrobeta Turnu SeverinSeverin Running TeamSemi Maraton 25 km
145DanielaCrîngușAradPNT AradCross 10 km
146AgnesBarnaAradTeam NemoProba Copii
147CristinaBarnaAradTeam NemoSemi Maraton 25 km
148Maia TatianaMartonAradPNT AradProba Copii
149BogdanToaderTimisoaraAlergoturaCross 10 km
150CorinaPirjolTimisoara-Semi Maraton 25 km
151DanielOnofreiasaResitanuSemi Maraton 25 km
152OvidiuBorleantimisoaraNoneCross 10 km
153OvidiuOpreaTimisoara-Semi Maraton 25 km
154Constantin-MarianPetruta-IovanoviciCaransebesRun & bike 4 K.H.Semi Maraton 25 km
155MiljkovNikolaVrsacSky Running Team SerbiaSemi Maraton 25 km
156ClaudiuMitache Targu-JiuMTZSemi Maraton 25 km
157MARIUSBADESCUANINASUPERFITSemi Maraton 25 km
158RovanaBorugaReşiţa-Mini Cros 3km
159IuliaGRUMEZAAnina(fara club/echipa)Semi Maraton 25 km
160AlexandruSas Deva-Semi Maraton 25 km
161laurentiu valentinbusebucurestiSunt In FormaSemi Maraton 25 km
162BiancaSvaiaTimisoara-Semi Maraton 25 km
163AntoniuKokovicsReșițanuCross 10 km
164MirceaCrișanAradfara echipaCross 10 km
165Alin ChristianMitariuTimisoarafaraSemi Maraton 25 km
166BogdanMinutTimișoaraFaraMini Cros 3km
167AndreiMinutTimișoaraFaraProba Copii
168LillaKanizsayCluj Napoca-Semi Maraton 25 km
169Calin VasileSacarinResitaResitaCross 10 km
170AliteeaCostaResitaResitaCross 10 km
171Stefan-IonutDraganResitaCross 10 km
172Octavian IlieDraganResitaResitaSemi Maraton 25 km
173LiviuDrăghiciReșița-Mini Cros 3km
174LengyelRicardoResitaFaraMini Cros 3km
175ADRIANDOXANResita-Mini Cros 3km
176Alina nadiaMoldovanTimisoaraAlergoturaSemi Maraton 25 km
177SinisaStefanoviciResitaNu existaCross 10 km
178OvidiuStaniloiuBocsaAlergoturaSemi Maraton 25 km
179ROVIN RATOIU Craiova Craiova Running Club Semi Maraton 25 km
180Florin-IonutSchinteieResitaFara clubCross 10 km
181DianaMoţoiuResita-Proba Copii
182Cristina IrinaVintilă MiclăuResita-Proba Copii
183Bela CosminBenkoLugoj-Semi Maraton 25 km
184AurelianMilosResitaAsociatia Sportiva NeraSemi Maraton 25 km
185BoeruValentinaBucuresti- Semi Maraton 25 km
186IustinIovănicăReșița-Cross 10 km
187DariusȚeperdelReșița-Mini Cros 3km
188MarioSirbuResitaIndividualProba Copii
189AlexandruBurceaPetrilaASCSemi Maraton 25 km
190AndreiHurmuzTimisoaraFaraSemi Maraton 25 km
191CORINAPETREBucurestiHURMUZSemi Maraton 25 km
192RADU ADRIANKISS DRAGHICIBucureștifaraMini Cros 3km
193ANA MARIAKISS DRAGHICIBucureștifaraMini Cros 3km
194IOAN FABIANKISS DRAGHICIBucureștifaraProba Copii
195AlinaPredaTimisoaraNuSemi Maraton 25 km
196AndradaLucaResita-Mini Cros 3km
197IonelMotuciResitanuSemi Maraton 25 km
198Gabor-Mihaly NemethTimișoara Paddling freeMini Cros 3km
199AlexandraDorobantuResitaResitaCross 10 km
200MihaelaHerskovitsResitaResitaCross 10 km
201RobertPredaTimisoaraNuCross 10 km
202AlexandraDiaconulugojHoneyrunSemi Maraton 25 km
203AndreiRoncovTimisoara-Cross 10 km
204AndreiIovescuTimisoara-Cross 10 km
205CiuculinMirelBucureştiPandurii Târgu JiuSemi Maraton 25 km
206Andra MariaIotaResitaResitaCross 10 km
207GabrielaCorneaReşițaCentrul de Voluntariat, ReşițaMini Cros 3km
208SARA CEZARAIANAResitaCSS Resita - sectia inotProba Copii
209RaresNegreaTimisoaraFara echipaProba Copii
210AdrianIancuResita-Cross 10 km
211MariusCosteaAradY.N.W.ASemi Maraton 25 km
212AlexandruSzilagyLUGOJClubul Concordia LugojSemi Maraton 25 km
213PopCristianBistritaDatacorSemi Maraton 25 km
214AlexandraStanimirescuPetrosani--Semi Maraton 25 km
215AdrianRisteaLugoj-Semi Maraton 25 km
216Ivan-MihaiAdamResitaNo-NameMini Cros 3km
217AlexandruVuinDetaCrossFit TimisoaraSemi Maraton 25 km
218Lucian-EugenRainTimisoaraCrossFit TimisoaraSemi Maraton 25 km
219CristianGherghinescuTimisoara -Cross 10 km
220DanielaNadasanTimisoaraAlergoturaCross 10 km
221GeorgetaBugaZarnesti-Cross 10 km
222DianaStancioniTimisoara-Cross 10 km
223GildaStefanescuTimisoara-Cross 10 km
224AndreiFarcaAradATIACross 10 km
225AndreeaSuscaAradComisia Judeteana a Arbitrilor AradCross 10 km
226VladCiupiciResitaNo-NameMini Cros 3km
227RozaliaSvaiaTimisoara-Cross 10 km
228MariaIacobARAD-Cross 10 km
229Antonia AndreeaMalitaResita-Cross 10 km
230LucaGherghinaTimișoaraFaraProba Copii
231GheorgheGrozaZimandcuzGGrozaSemi Maraton 25 km
232NicolaeFlorealugojbebelakaCross 10 km
233Maria AuroraBuzgarTimisoaraSupermamici AlergatoareCross 10 km
234DARIAN IOVANCONSTANTINARAD-Proba Copii
235FABIAN ALBERTCONSTANTINARAD-Proba Copii
236CosminCiorman OravitaA.S. GENERAL DRAGALINACross 10 km
237OliviuCiocOravitaA.S. GENERAL DRAGALINACross 10 km
238CatalinCiormanOravitaA.S. GENERAL DRAGALINACross 10 km
239Palic TomaCristinaIasiNuCross 10 km
240BogdanMihocOravitaA.S. General Dragalina Mini Cros 3km
241CatalinaBlajOravitaA.S. General DragalinaMini Cros 3km
242DanutGainaOravitaA.S. General DragalinaCross 10 km
243IonutPresnescuOravitaA.S. General DragalinaCross 10 km
244DariusGagiuOravitaA.S. General DragalinaCross 10 km
245SamuelMosulet OravitaA.S. General DragalinaCross 10 km
246AnamariaTurcanuOravitaA.S. General DragalinaMini Cros 3km
247NicoletaŞuşcaAradComisia Judeţeana a Arbitrilor AradCross 10 km
248MioaraMilosResita _Semi Maraton 25 km
249Ioan viorelPazleaTimisoaraNuCross 10 km
250CameliaHosuGiulvazNuProba Copii
251OliverHosuGiulvazNuProba Copii
252AndreiRaduReșițaFără echipă/clubCross 10 km
253RazvanDumitrescuTimisoaraSport4FunSemi Maraton 25 km
254BogdanDunăreanuReșițaFără echipăCross 10 km
255LucianOprutaDeva-Semi Maraton 25 km
256Ioan AlexandruIvascuLugojAlex IvascuCross 10 km
257IoanPăduraruPetrilaSanmontanCross 10 km
258RazvanAvramLugojNu amCross 10 km
259MancuKristiforVrsac-SerbiaVak1926Semi Maraton 25 km
260NikolajevSvetislavVrsac-SerbiaViva Fight ClubSemi Maraton 25 km
261MaximilianIordacheAradComisia Județeana a Arbitrilor AradCross 10 km
262TatianDiaconuBucurestiHappy TeamSemi Maraton 25 km
263OtiliaMotAradTakataCross 10 km
264AdrianPazlea katoTimisoaraNuProba Copii
265MariaBocaAradTakataCross 10 km
266MaiaMot GaiProba Copii
267SoniaMotAradGaiProba Copii
268Andrei Cosminiacob -Proba Copii
269AlexandraBotaOravita A.S. General DragalinaMini Cros 3km
270AndreiBotaOravitaA.S. General DragalinaMini Cros 3km
271AnamariaBotaOravitaA.S. General DragalinaMini Cros 3km
272LorenaTimofticiucOravitaA.S. General DragalinaMini Cros 3km
273Sorin - MariusAndreescuReșițaClub Sportiv FitnesStudioCross 10 km
274BrigittaSzaszArad-Cross 10 km
275Mircea-OvidiuStuparuCraiovaFara echipaCross 10 km
276DORINELMARGAUANTIMISOARAPOLI TIMISOARASemi Maraton 25 km
277Alvin MegerleLugojConcordia Lugoj ( Conco )Semi Maraton 25 km
278MIRELA LUCICATREANTA LUGOJ-Cross 10 km
279SamuelTomaBocsa-Semi Maraton 25 km
280SilviuBakcsiOravitaA.S. General DragalinaMini Cros 3km
281BicaninTihomirVrsacViva Fight ClubSemi Maraton 25 km
282IoanaMiniscaTimisoaraNu fac parte dintr-un club sau echipaMini Cros 3km
283dorusirburesitafara echipaSemi Maraton 25 km
284MARILENAGURANTIMISOARANUCross 10 km
285ANGELAFEIESTIMISOARANUCross 10 km
286Felicia MariaIosifescuResitafaraProba Copii
287SabinCojocaruCraiovaAmatorCross 10 km
288ErnestPagerAradFree spiritSemi Maraton 25 km
289MagdielPaduraru OravitaA.S. General DragalinaMini Cros 3km
290AndreiTalposAradA.T.I.A.Cross 10 km
291CristianCaprariuLugojHoneyrunSemi Maraton 25 km
292PaulCaramidariu PaulTimisoaraHoneyrunSemi Maraton 25 km
293OvidiuStreianLugojNuSemi Maraton 25 km
294VirgilMihalache LugojHoneyrunSemi Maraton 25 km
295AdrianaZubacLugojHoneyrunSemi Maraton 25 km
296DianaNitulicaTimisoaraTimisoaraSemi Maraton 25 km
297DanielaLunguBocsaFaraMini Cros 3km
298CosticaLunguBocsaFaraMini Cros 3km
299Valentin Alexandru SvestacRESITANu am Cross 10 km
300CrinaBuzganPetrosaniAS Bike&Run Semi Maraton 25 km
301PatricianaUrechiatuResitanuProba Copii
302AlbertCirsteaDrobeta Turnu SeverinUpAdventureSemi Maraton 25 km
303MarianCoroiuTimisoara-Cross 10 km
304MarcelaCoroiu-Cross 10 km
305IonutMaranJenaLugojSemi Maraton 25 km
306CiprianOnicaTimisoaraPaddling FreeMini Cros 3km
307DanaMantaResitaResitaCross 10 km
308MARA-IOANAVOICAURESITAFARA CLUBProba Copii
309RaulClinciuAradLupul AlbSemi Maraton 25 km
310CristianBuzgarTimisoaraFaraCross 10 km
311ZahariaMosuletOravitaA.S. General DragalinaCross 10 km
312HerbertWeinfurterRegensburg-Semi Maraton 25 km
313FlorinLogofatuResitaSemi Maraton 25 km
314Alexia- DanielaDrăghinCaransebeșTemerariiProba Copii
315Ioana-AndreeaDrăghinCaransebeșTemerariiProba Copii
316CONSTANTIN-BOGDANDAMIANTIMISOARAFARA ECHIPASemi Maraton 25 km
317RalucaKurtaTimisoara-Mini Cros 3km
318AlvinMegerleLugojClub Concordia LugojCross 10 km
319SergiuGhimboasaResitaResita Cross 10 km
320Sandor GegelyTargu LapusSingurSemi Maraton 25 km
321NataliaAnițeiReșițaInteractMini Cros 3km
322NicolaieSuscaArad-Cross 10 km
323Roxana SilviaMalita AradNuSemi Maraton 25 km
324Iuliana AndreeaIacobescuTimisoaraNu Nu sunt la nici un club/echipaCross 10 km
325BOGDANMANCIURESITASUPERFITSemi Maraton 25 km
326COSMINMARUTARESITAMARCOSIMOBILIARECross 10 km
327StefanHodiTipari Hodi TeamSemi Maraton 25 km
328TimoteiArdeleanArad-Cross 10 km
329CosminTruscaResita-Mini Cros 3km
330PaunAnghelResitanuMini Cros 3km
331CristinaStoicaResitaFaraCross 10 km
332TimeeaMatyas ResitaCentrul De Voluntariat Mini Cros 3km
333MarkKarmanTimisoaraAlergoturaProba Copii
334ViktorManoilaTimisoaraMEB Run TMSemi Maraton 25 km
335AlexiaRadlerResita-Proba Copii
336TudorManoilaTimisoaraMEB Run TMProba Copii
337IacobManoilaTimisoaraMEB Run TMProba Copii
338MonicaNyestiDumbravitaAlergoturaCross 10 km
339CsabyNyestiDumbravitaAlergoturaCross 10 km
340VladMateiDumbravitaAlergoturaCross 10 km
341AlexiaRadlerResita--Proba Copii
342LukinichEduardGirocAlergoturaSemi Maraton 25 km
343TeodoraMironTimisoara-Semi Maraton 25 km
344Constantin GabrielMineranArad-Semi Maraton 25 km
345AlexandruJucaTimisoaraCS Alternative TmCross 10 km
346AncaMeszarArad-Semi Maraton 25 km
347DRAGOSBALCOravitaA.S. General DragalinaMini Cros 3km
348ANA MARIABEJINARIU TimisoaraindividualProba Copii
349ALENA MARIABLATNYAK ResitaindividualProba Copii
350ALEXIA ELENALAZAResitaindividualProba Copii
351KarinaMincicResita-Cross 10 km
352IojiEnedyTimisoaraMEB Run TMSemi Maraton 25 km
353CrisitnaEnedy MEB Run TMCross 10 km
354IonIulianTimisoaraHoneyrunSemi Maraton 25 km
355IonSarahTimisoaraHoneyrunMini Cros 3km
356GheorgheVancuResitaniciunulCross 10 km
357LeventeLucaciResitaAlergoturaCross 10 km
358DanielDumitrascuTimisoaraCs Alergotura !Semi Maraton 25 km
359ELIZA MARIAMANEF resitaSUPER MAMAProba Copii
360ANAMARIASAUERRESITASUPER FITProba Copii
361Noelle PriscillaDarabant - HusanuLugoj-Cross 10 km
362LucianLabaVulcanSan montanCross 10 km
363AlexandruŞugarTimisoara-Semi Maraton 25 km
364LauraSgaverdeaResitaSuper FIT Cross 10 km
365EmanuelCercelaruResitaN/ASemi Maraton 25 km
366CristinaBoroancaTimisoDoina Timisului Mini Cros 3km
367Dan FlorinStoiadinoviciOravițaLiber neafiliat vreunui club !Cross 10 km
368LauraStreianLugojN/ACross 10 km
369CristinaStiopuResita-Cross 10 km
370VeronicaGavreaTimisoaraNuSemi Maraton 25 km
371DumitruDumitruResitaFaraMini Cros 3km
372RodicaDumitruFaraMini Cros 3km
373StefanaDumitruResitaFaraProba Copii
374Manuela-BiancaMotAradnuCross 10 km
375LauraStanciuTimisoara-Cross 10 km
376AlexandraBlajTimisoaranuCross 10 km
377AdrianBordeaTimisoaraSport4Fun Semi Maraton 25 km